Contact

Algemene gegevens
Rekeningnummer NL53 ABNA 0417 1242 44
KvK-nummer 09087524
Btw-nummer NL8034.74.593B01

Telefoon
026 - 383 04 22

Adres
Larensteinselaan 26-d
6882 CT Velp

Ben je op zoek naar (adres)gegevens van één van de leslocaties? Kijk dan op de pagina locaties.

Voor algemene vragen of informatie
info@studio26.nl

Directie
Esther Mast: e.mast@studio26.nl
Hanneke van der Weele: h.vanderweele@studio26.nl

PR, marketing en communicatie
Sien Wassenaar: s.wassenaar@studio26.nl

Amateurschool
Cursistenadministratie & informatie
Tessa Kleijn: administratie@studio26.nl

Inschrijvingen, wijzigingen & opzeggingen
Schrijf je in voor een cursus via het inschrijfformulier
Wissel van les of schrijf je uit via een mail naar administratie@studio26.nl

Proeflessen, ziek- en afmeldingen
Team front office: receptie@studio26.nl
Of vraag een proefles aan via het proeflesformulier op de cursuspagina

Vooropleidingen dans
Informatie, auditie, roosters
Masterclass, Myra Kleinendorst: m.kleinendorst@studio26.nl
1 Essence, Monique Leppers: m.leppers@studio26.nl

Rijn IJssel, mbo-opleidingen Artiest Dans Show en Urban
Inhoudelijk coördinator
Milly Trouerbach: m.trouerbach@studio26.nl

BPV-coördinator
Milly Trouerbach: m.trouerbach@studio26.nl

BPV-plaatsen, leermiddelen en voorstellingen
Martine de Bos: m.debos@studio26.nl

Curriculumontwikkeling
Chantal Manuels: c.manuels@studio26.nl

Roostering en overige operationele zaken
Monique Leppers: m.leppers@studio26.nl

Evenementen & verhuur
Martine de Bos: verhuur.evenementen@studio26.nl

Kunsteducatie
Martine de Bos: m.debos@studio26.nl

Kinderfeestjes
Rose-Mary Werbata: r.werbata@studio26.nl