Contact

Algemene gegevens
Rekeningnummer NL53 ABNA 0417 1242 44
KvK-nummer 09087524
Btw-nummer 8034.74.593B01.7300

Telefoon
026 - 383 04 22

Bezoekadres
Larensteinselaan 26-d
6882 CT Velp

Ben je op zoek naar (adres)gegevens van één van de leslocaties? Kijk dan op de pagina locaties.

Postadres
Studio26
Postbus 132
6880 AC Velp

Voor algemene vragen of informatie
info@studio26.nl

Directie
Esther Mast: e.mast@studio26.nl
Hanneke van der Weele: h.vanderweele@studio26.nl

Algemene zaken
Chantal Manuels: c.manuels@studio26.nl

PR, marketing en communicatie
Paula Pfauth: p.pfauth@studio26.nl

Amateurschool
Cursistenadministratie & informatie
Tessa Kleijn: administratie@studio26.nl

Inschrijvingen, wijzigingen & opzeggingen
Schrijf je in voor een cursus via het inschrijfformulier
Wissel van les of schrijf je uit via een mail naar administratie@studio26.nl

Proeflessen, ziek- en afmeldingen
Team front office: receptie@studio26.nl
Of vraag een proefles aan via het proeflesformulier op de cursuspagina

Vooropleidingen dans
Informatie, auditie, roosters
Masterclass, Myra Kleinendorst: m.kleinendorst@studio26.nl
1 Essence, Josje van Sunder: j.vansunder@studio26.nl

Rijn IJssel, mbo-opleidingen Artiest Dans Show en Urban
Inhoudelijk coördinator
Milly Trouerbach: m.trouerbach@studio26.nl

BPV-coördinator
Luana Michiels: l.michiels@rijnijssel.nl

BPV-plaatsen, leermiddelen en voorstellingen
Martine de Bos: m.debos@studio26.nl

Curriculumontwikkeling
Chantal Manuels: c.manuels@studio26.nl

Roostering en overige lopende zaken
Laura Veenendaal: l.veenendaal@studio26.nl

Evenementen & verhuur
Martine de Bos: verhuur.evenementen@studio26.nl

Kunsteducatie
Martine de Bos: m.debos@studio26.nl

Kinderfeestjes
Rose-Mary Werbata: r.werbata@studio26.nl